Close

Mapa sekáčů

Vytvořily jsme pro vás mapu prověřených second handů, bazarů a podobných libůstek, které rády navštěvujeme. S touhle mapou budete hned vědět, které sekáče máte po ruce a kde hledat zajímavé kousky z druhé ruky nebo naopak, kam odložit nepotřebné věci. V mapě můžete najít ty nej prověřené second handy v Praze, ale nejen tam. Seznam budeme aktualizovat, ale nejsme super ženy, takže pokud budete mít nějaké připomínky či aktualizace, dejte vědět přes kontaktní formulář dole. Taky nám můžete poslat tip na váš osvědčený second hand (nejen v Praze), ať se nám ta síť trochu rozroste.

Říkali jste si, proč není víc second handů, které by byly otevřené i v sobotu? … Ale ono jich je docela dost. Ty se sobotním prodejem poznáte v naší mapě jednoduše podle tmavé barvy ikonky.

Najdi svůj nový nejoblíbenější second hand zde!

Second handy – rozcestník

Second handy Praha

Praha 1 Praha 2Praha 3Praha 4Praha 5Praha 6Praha 7Praha 8Praha 9 Praha 10

Second handy Čechy

(pomozte nám objevit další)

Second handy Morava

(pomozte nám objevit další)

 

Nenašli jste to, co jste hledali? Nebo jste naopak zjistili, že některý z uvedených second handů je už zavřený? Pomozte nám prosím s aktualizací informací v téhle mapě. Budeme rády, když nám dáte vědět pomocí kontaktního formuláře níže nebo třeba zprávou na našem Facebooku.

Napište nám:


[recaptcha]

LEGENDA:
Světlá barva ikonky = pouze ve všední dny
Tmavá barva ikonky = otevřeno i o víkendu (minimálně jeden ze dnů)
Modrá barva = second handy
Zelená barva = bazary (nejen oblečení, ale i např. knihy, hračky apod.)
Oranžová barva = antikvariáty
Symbol ramínka = pouze nákup
Symbol recyklace = nákup i prodej (můžete zde prodat nepotřebné kousky)