Close

Náš kapsulový šatník aneb týdenní módní výzva ve stylu Steva Jobse

O 10položkovém šatníku jsme tu již psaly. Nyní se minimalistickému pojetí šatníku říká novým moderním slovem kapsulový. Znamená to, že šatník je tvořen několika základními kusy oblečení, které jsou nadčasové a jsou doplněny několika módními sezónními kousky. Kvalita je zde upřednostňována nad kvantitou. Už vás tedy netrápí plná skříň oblečení společně s pocitem, že opět nemáte co na sebe. Naopak si vytvoříte udržitelný šatník tvořený z malého množství kvalitního oblečení, které se dá jednoduše kombinovat a cítíte se v něm skvěle. Hromadu nekvalitních levných triček, která po 1 vyprání vypadají sepraně, nahradíte pár kousky kvalitních trik, která vydrží mnohem déle.

A proč byste kapsulový šatník měli také vyzkoušet?

  • Budete sami překvapeni, kolik kombinací se dá z pár základních kousků vytvořit.
  • V kvalitním oblečení, které vám navíc perfektně sedí, se budete cítit sebevědomě. 
  • Výsledkem je přehledný a uklizený šatník. A úklid šatníku je jako úklid mysli. Je to příval nové energie do vaší domácnosti.
  • Ušetříte čas při rozhodování, co si vzít na sebe.
Kapsulovy_satnik

Minimalistický šatník provozuji již nějakou dobu. K mým základním kouskům však před několika dny nově přibyl dlouhý bílý rolák. Rázem jsem si vzpomněla na Steva Jobse a jeho ikonický černý rolák. Rozhodla jsem se, že po dobu 1 pracovního týdne budu nosit tento bílý rolák a kombinovat jej s různými outfity. Narozdíl od Steva Jobse, který měl těchto roláků rovných 100 a s jejich praním si tedy nemusel dělat příliš starosti, já byla odkázaná na tento jeden. A tudíž i mé okolí. Ve velmi kritickém čtvrtém dni spotřeba mého kvalitního parfému vzrostla téměř trojnásobně a páteční pracovní den jsem raději pracovala z domova.

Cerne_sako
IMG_20200129_100728_031
IMG_20200128_094529_647
IMG_20200130_151012_577

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.